Замовники часто подорожували різними країнами світу та побували у багатьох гарних готелях. Тому на першій зустрічі висловили побажання, щоб їхній омріяний будинок був схожим нанайгарніший та найзручніший готель, в якому вони ще ніколи не були. Так і народилася його назва –«Люкс».
Замовники обирали будинок, який максимально підходить під їхні потреби, щоб не витрачати зайві кошти на демонтаж. Тому планування збережене. Будинок розділений на три частини з трьома рівнями по висоті: спальна зона господарів, кухня-вітальня – найвище приміщення, що має багато простору та світла, та дитячі, гостьова кімната з санвузлом і технічне приміщення.
В передпокої використаний спосіб ілюзорного збільшення простору. Його створює наклеєне на стіну привабливе графітове скло.
У кухні-вітальні акцентом виступає стіна за диваном – ми вирішили лісові звуки графічно продемонструвати у вигляді імпровізованого еквалайзера. Щоб підтримати «люксовість» основної кухні-вітальні створена окрема технічна кухня для приготування основних страв. Це перешкоджає розповсюдженню запахів їжі по всім приміщенням, а також допомагає зберігати чистоту та порядок в найголовнішому місці будинку.
Всі зовнішні кути зроблені з керамограніту та захищені надтоненьким кутиком – вони просто ідеальні. Стеля – це теж витвір мистецтва. Замість простих решіток повітрообміну були розроблені спеціальні канальні дифузори, які нагадують шину вбудованого магнітного світильника.
Стилістична концепція, колірне рішення, оздоблення, меблі та світло, акценти та деталі – всі ці нюанси та елементи допомогли втілити ідею. Будинок розташований поруч з лісом, в оточенні сосен, тому колір дерева виразно присутній в інтер’єрі. Всі інші оздоблення теж виконані з натуральних матеріалів за побажаннями родини. На підлозі та частині стін викладений білий мармур, а інші стіни оздоблені панелями із МДФ та декоративною штукатуркою, що забезпечує стійкість до механічних пошкоджень.
Деталям в інтер’єрі приділено дуже багато уваги. По всьому будинку на стелі встановлені профілі тіньового шва, які розривають примикання стіни та стелі тонкою смугою. Це додало чіткості лініям в інтер’єрі та забезпечило можливість створити приховану розсіяну підсвітку.
Особиста територія господарів – це блок «спальня-гардероб-санвузол». Спальня справді особлива. Вона вражає величезним декоративним панно. Цей витвір створює виняткову атмосферу, додає глибини простору та діє, як магніт.
Санвузли в будинку – це простори світла, чистоти, вишуканості та релаксу.